Gizem İplik
Kurumsal
Bizimle sektöreyeni bir bakış atın.
GZM TEKSTİL
GİZEM İPLİK

Gizem İplik 1980 li yıllarda Ahmet Şiveydinli nin iplik ticaretine başlaması temellerini atmıştır. Adana ve Gaziantep illerinde iplik ticareti yapan Ahmet Bey 2006 yılında çocukları ile birlikte Gaziantep ilinde polyester iplik üretimine başlaması ile tüzel kişiliğe kavuşmuştur. Yıllar itibari ile devamlı olarak ülkemize üretim katkısı için yatırım yaparak büyüyen firma Gaziantep ‘deki 20.000 m2 fabrika binalarında yaklaşık 400 çalışanı ile üretime devam etmektedir.

Üretimde çeyrek yüzyıldır faaliyet gösteren Gizem İplik kendisine ‘Üretim kalkınmanın anahtarıdır ‘ mottosunu benimsemiştir. Kalite , hızlı servis ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak  bünyesinde bulunan yüksek üretim kapasiteli Hava Tekstüre , Friksiyon Tekstüre ,  Büküm ve Boyahane bölümleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Entegre tesis konumunda bulunan Gizem İplik yıllık 25.000 ton kapasitesi , 400 çalışanı ve ar-ge ünitesi ile terli ve milli üretime katkı sağlamaktadır. Her fabrikanın bir üretim kalesi olduğu görüşü ile Türkiye ekonomisine her daim katkıda bulunmaya devam edecektir.

0
Deneyimli Çalışan
0
Ülkeye İhracat
0
Ton Aylık İplik Üretimi
0
M2 Üretim Alanı
Gizem İplik

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz;

Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak,

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve toplumumuz için değer yaratmak,

Yenilikçilik ruhunu koruyarak kendimizi sürekli geliştirmektir.

Toplumun bugünkü gereksinimlerini karşılarken gelecek kuşaklara yeşil ve temiz bir dünya bırakma sorumluluğumuz olduğunu aklımızdan hiç çıkarmadan, canlı ve cansız tüm doğal varlıkları saygın bir bütün olarak kabul ederiz.

Misyonumuz;

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerimizi sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve devamlı öğrenme felsesi ile üretimde devamlı yeniliği kovalamaktır. 

Gizem İplik